Kurs Express

KURS B EXPRESS

KURS B EXPRESS

Kurs expressowy na prawo jazdy kat. B w OSK SEZAM trwa 18 dni roboczych. Termin rozpoczęcia kursu i harmonogram zajęć ustalamy indywidualnie. W trakcie kursu realizujemy cały program szkolenia na prawo jazdy kat. B.

Kurs expressowy dedykowany jest dla osób, którym bardzo zależy na czasie. Jest to bardzo intensywny kurs wymagający zaangażowania i dyspozycyjności także w godzinach przedpołudniowych.

Kurs rozpoczyna się od zajęć teoretycznych, które odbywają się codziennie przez minimum 4 dni. Kurs na prawo jazdy kat. B można zrobić z pominięciem chodzenia na wykłady pod warunkiem, że kursant wcześniej zda egzamin na prawo jazdy- teoretyczny w WORD. Kursant po zaliczeniu szkolenia z pierwszej pomocy przed medycznej rozpoczyna szkolenie praktyczne. Jazdy odbywają się codziennie od poniedziałku do piątku.

Kursant może zdawać egzamin na prawo jazdy – praktyczny w WORD, autem OSK SEZAM tym, którym uczył się jeździć. Nasze auta wyposażone są w kamery do rejestracji egzaminu i kamery parkowania z których można korzystać na egzaminie.